JavaScript Menu Powered by Milonic
 
 
 
 
   
 
  Araştırmalara göre köpek maması üretiminde kullanılan besinlerin kullanılabilirliği ve sindirilebilirliği köpek maması markası seçerken önemli bir faktördür. Köpek besin maddelerinin kalitesi, formülü, markası ve besin  değeri değişir bu sebepledirki köpek maması fiyatlarında değişiklikler vardır. Devamı...  
 
 
     
 

NEDEN KÖPEK MAMASI ALIYORSUNUZ ?

 
 

Araştırmalara göre köpek maması üretiminde kullanılan besinlerin kullanılabilirliği ve sindirilebilirliği köpek maması markası seçerken önemli bir faktördür. Köpek besin maddelerinin kalitesi, formülü, markası ve besin  değeri değişir bu sebepledirki köpek maması fiyatlarında değişiklikler vardır. Temel olarak köpek maması fiyatları yüksek kalitede doğal veya organik üretim ile ilişkilidir.

 
  EVCİL HAYVANLARIN BESLENMESİNDEKİ FARKLILIKLARIN ANLAŞILMASI  
 

Bugün köpeğiniz yeterince şanslı , konserveden kuru mamaya birçok farklı yüksek kalitede köpek maması var. Fakat biliniyorki üretilen her form daki mamalar hakkında bilgi sahibi olmak köpeğinizin nasıl besleneceği (doğal yada  organik mamayla mı ,premiumla mı yoksa ekonomik ucuz mama ile mi olsun), hangisiyle besleyeceğiniz konusunda ve fiyatları konusunda doğru karar vermenize yardımcı olacaktır. Köpek maması fiyatları bu eksende oluşmaktadır.

 
  KÖPEĞİNİZİN YİYECEĞİNDEKİ ÇEŞİTLİLİK  
 

Onun şimdiki hayat aşamasında, köpeğinizin beslenmesindeki ihtiyaçları karşılamak için AAFCO onaylı ticari köpek mamaları olduğu sürece geniş yelpazede sunması hakkında endişelenmemelisiniz

 
  KÖPEK MAMASI MARKASI SEÇERKEN  
 

Evcil hayvanların beslenmesinde ırk ve yaş önemli etkendir. Yaşlı köpeğinize yetişkin köpek maması yada yavru köpek maması vermeyiniz.

 
  ÖZEL BESLEME  
 

Köpeğinizi beslerken  küçük porsiyonlar halinde vermelisiniz. Köpek besleme planınızı kafanızda takip etmelisiniz. Köpeğinize asla kedi maması vermemelisiniz ,diyetin hepsini önüne koymayın,asla verdiğiniz diyetin yada sofra artıklarının %10 dan fazlasını bölmeyin.

 
  KÖPEĞİMİ SOFRA ARTIKLARIYLA BESLMEK DOĞRU MU?  
 

Veterinerinizin tavsiyelerine uygun olarak sürekli sofra artıklarıyla beslemeyin. Sofra artıkları ile beslediğiniz köpeğiniz ileride size daha büyük sağlık sorunları oluşturabilir. Köpek maması ile düzenli olarak beslediğiniz evcil hayvanınız, diet ihtiyacının hemen hemen hepsini karşılanmalı ve köpeğiniz sağlıklı kalmalıdır.

 
     
     
     
  Tasarım Areta / Yazılım AkılX  
Anasayfa | Hakkımızda | Ürünler | Sipariş | İletişim

Özel Irk Köpek Maması - Yaşlı Köpek Maması - Yavru Köpek Maması
Yetişkin Köpek Maması - Yüksek Enerji Köpek Maması
 
0.02093 sn.